W jakich zawodach można rozwijać karierę po studiach chemicznych?

Opublikowane przez Sandra Mochtak w dniu

25 marca 2021 roku odbyła się prelekcja przedstawiająca dwie historie, które zaczynały się od stażu Kierunek ORLEN. Daria i Ola opowiedziały o swojej pracy w PKN ORLEN, podzieliły się cennym doświadczeniem oraz odsłoniły kulisy swojego zawodu.

Nasze prelegentki:

Aleksandra Lendzion:

„Pracuję w Biurze Intensyfikacji Produkcji Olefin w Obszarze Rozwoju. Zajmuję się pracami projektowymi związanymi z wdrażaniem Programu Rozwoju Petrochemii. Obecnie również na ostatnim roku studiów magisterskich studiuję Technologię Chemiczną w specjalności Technologia Petrochemiczna na Politechnice Warszawskiej w Płocku.”

Daria Sadowska:

„Jestem Laborantką w Pracowni PCW i Tworzyw w OLREN Laboratorium, swoją przygodę z PKN ORLEN zaczynałam od 6-miesięcznego stażu Kierunek ORLEN. Studia I stopnia ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku analityka i diagnostyka chemiczna natomiast studia II stopnia ukończyłam na kierunku chemia ogólna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W swojej pracy laboranta zajmuję się polichlorkiem winylu.”

Wszystkie osoby które nie mogły obejrzeć prelekcji 25 marca zapraszamy do obejrzenia live na naszym fanpage 😀 https://www.facebook.com/SpotkajSwojegoPracodawceOfficial/videos/3555403471255091

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz naszym prelegentkom 🙂

Kategorie: Prelekcja