Mamy MOC – Od pomysłu po realizację, czyli proces powstawania nowych produktów Stock Polska w 6ciu etapach

Opublikowane przez ssp_admin w dniu

Webinar odbył się  4 kwietnia o godzinie 12:00.
Podczas spotkania, można było się dowiedzieć jak wygląda praca nad nowymi produktami w Stock Polska od pomysłu, do realizacji, bez pominięcia niezbędnych surowców i procedur jakościowych. W trakcie 90 minut można było dowiedzieć się na temat 6 działów, dzięki którym można było poznać jaką drogę przechodzi produkt zanim wyjedzie z Zakładu Produkcyjnego i trafi na półki sklepowe. 
Przez proces powstawania nowych produktów Stock Polska w 6ciu etapach przeprowadzili  doświadczeni prelegenci.
Katarzyna Brzozowska NPD Manager i Patrycja Rudnicka NPD Specialist, które stanowią niezawodny NPD Team! Sprawna reakcja na zmiany rynkowe, wprowadzanie innowacji, nieszablonowe pomysły? To właśnie codzienna praca Kasi i Patrycji, które wprowadzanie nowych produktów na rynek mają w małym palcu!
Joanna Dawidowicz to R&D Manager z ponad 30 letnim stażem w Stock Polska. Czym jest R&D? To dział rozwoju płynów, w którym Asia wraz ze swoim zespołem na co dzień zajmują się tworzeniem koncepcji nowych produktów i nowych receptur oraz opracowują techniki ich wytwarzania.
Michał Krupa, Lider Zespołu Zakupów – Zakrywki, butelki, kartony… Bez tego nasza produkcja nie mogłaby funkcjonować! Michał od blisko 3 lat czuwa nad dostępnością surowców do produkcji naszych alkoholi – od pomysłu, przez research i realizację. Ne ukryją się przed nim żadne nowości i innowacje dostępne na rynku.
Kamil Szaruga, Lider zespołu produkcyjnego. Zakład produkcyjny Stock zna jak własną kieszeń. Rektyfikacja, Zestawialnia – to nie magiczne zaklęcia, a codzienne środowisko pracy Kamila od niespełna 7 lat. Dzięki pracy Kamila i jego zespołu, receptury jakie powstają w dziale R&D realizowane są na większą skalę. Chcesz poznać, co to oznacza?
Konrad Grochowski, Kierownik Obszaru. Konrad od 14 lat związany jest z działem Pakowania Wódek. Nie ma linii rozlewniczej, która skrywałaby przed nim jakieś tajemnice. Etykieciarka? Banderolowanie? POTs? To dopiero początek!
Anna Olszewska, Kierownik Jakości – Ania wraz ze swoim zespołem Technologów na każdej ze zmian produkcyjnych dba o dopuszczenie wyrobu oraz próby kontrolne na każdym etapie produkcji. Jakość to także systemy jakości, dzięki którym nasze produkty oraz procesy spełniają standardy i wymagania naszych klientów.

Kategorie: Prelekcja