Oferty staży 2023

Połącz studia ze stażem Kierunek ORLEN  

Do 23 kwietnia br. trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN. Staż jest płatny, trwa 6 miesięcy  i zaczyna w lipcu. Szukamy studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, bez limitu wieku, w ramach różnych specjalizacji: technologia, ekonomia, matematyka, informatyka, prawo, marketing, psychologia.

W tegorocznej edycji staże oferuje PKN ORLEN oraz ANWIL, Sigma Bis, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Laboratorium, ORLEN CUK oraz spółki z Grupy Energa.

Miasta, w których można odbywać staże to Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze, Pruszcz Gdański i Nowa Brzeźnica.

Wśród stażystów i aktualnie naszych pracowników mamy mnóstwo osób, które zdołały połączyć staż z nauką studiując na wymagających kierunkach.Ty też dasz radę.

W jaki sposób zgłosić się na staż?

Po pierwsze weź udział w rekrutacji do programu. Zaaplikuj online poprzez stronę www.orlen.pl/kariera. W sekcji oferty pracy/staże znajdziesz około 60 ogłoszeń z informacjami na temat Spółek  i zespołów do których poszukujemy stażystów i informacje na temat zadań stażowych.

Przy każdym ogłoszeniu dołączony jest case study do rozwiązania. To nieodłączna część procesu aplikacji.

 Na co zwracamy uwagę?

Na to czy kandydat umie szukać informacji i przedstawiać w krótkiej, przystępnej formie.

Płatny staż

Aplikuj do 23.04.2023 r.

Już 8 marca rusza rekrutacja na staż w Akademii SERVIER!

Staże w Akademii SERVIER odbywają się w okresie wakacyjnym i trwają od 1 miesiąca do 3 miesięcy. W ramach praktyki każdy z uczestników zdobywa doświadczenie
w różnych obszarach funkcjonowania firmy: od badań klinicznych i wytwarzania leków, po marketing i sprzedaż. Pozwala to nabyć praktycznych umiejętności i pomóc w wyborze przyszłego kierunku rozwoju zawodowego.

W trakcie stażu Uczestnicy:

  • realizują określony projekt
  • zapoznają się z zasadami funkcjonowania innowacyjnej firmy  farmaceutycznej
  • rozwijają kompetencje zawodowe
  • uczestniczą w licznych szkoleniach

Doświadczenie można zdobyć zarówno w biurze SERVIER jak i w Zakładzie Produkcyjnym Anpharm. 
Tematy projektów oraz więcej informacji o stażach dostępne jest na stronie internetowej oraz na Facebooku. 


.

Płatny staż

Realizacja projektów

Aplikuj do 15.04.2023 r.

Liczne szkoleniaTrwa rekrutacja do XI edycji programu ZRÓB DYPLOM Z VEOLIĄ!

 

Program jest skierowany do studentów ostatnich semestrów studiów pierwszego lub drugiego stopnia i przewiduje realizację pracy dyplomowej we współpracy z firmą. Studenci mają możliwość odbycia półrocznego, płatnego stażu podczas którego zrealizują wiele ciekawych zadań.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce aktualności na stronie www.eneriadlawarszawy.pl oraz pod numerem telefonu 508 007 933 lub 506 014 860


Płatny staż

Realizacja pracy dyplomowej

Zgłoszenia do 27.01.2023 r.