Kariera

Rok 2022

Adamed

Aktualne oferty pracy w Dziale R&D, Innowacyjnym oraz pozostałych można znaleźć na stronie karier: https://www.adamed.com/kariera/oferty-pracy.

Wkrótce Adamed rusza z rekrutacjami do  V edycji programu stażowego Adamed Super League, w ramach którego stażyści przez 6 miesięcy realizują indywidualne projekty, mające realny wpływ na rozwój firmy. Zachęcamy do śledzenia strony karier i aplikowania!

Rok 2021

Coca-Cola HBC – Technik ds. Zapewnienia Jakości

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu jakości poprzez jego udoskonalanie oraz rzetelne i terminowe przeprowadzanie analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium,
  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji,
  • i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,
  • Pobieranie prób oraz wykonywanie analiz fizyko-chemicznych lub mikrobiologicznych,
  • Przygotowywanie materiałów i podłóż niezbędnych do pracy w laboratorium,
  • Przeprowadzanie samodzielnych, regularnych testów jakościowych we wszystkich obszarach zgodnie ze specyfiką zakładu,
  • Efektywna współpraca z pracownikami firmy w celu zapewnienia jakości, wydajności, bezpieczeństwa i kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/-ka III, IV i V roku studiów, kierunku chemicznego, biologicznego, mikrobiologicznego i pokrewnych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczny bonus finansowy
  • Zatrudnienie od maja/ czerwca do końca września
  • Realizowanie ciekawych zadań, umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!
  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. 🙂

    Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej w Instytucie Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk

    Ogłoszony został nabór kandydatów do 4-letniej Szkoły Doktorskiej Biologii Molekularnej i Chemii Biologicznej w Instytucie Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk.

    Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk jest jedną z wiodących jednostek naukowych w dziedzinie nauk o życiu w Polsce posiadającą także uznaną pozycję międzynarodową. Naszą misją jest prowadzenie badań podstawowych w obszarach biologii molekularnej i biochemii, chemii biologicznej, biofizyki molekularnej, bioinformatyki. Szukamy także zastosowania odkryć nauk podstawowych w praktyce, dlatego we współpracy z firmami biotechnologicznymi realizujemy projekty w celu wykorzystania wyników naszych badań w przemyśle i medycynie.

    Kandydaci przyjęci do Szkoły Doktorskiej będą mogli wybrać swój projekt doktorski spośród wielu ciekawych propozycji. Rekrutacja odbędzie się w trybie on-line.

    Dokumenty należy składać do 10 czerwca 2021  drogą elektroniczną na adres: PhDschool-recruitment@ibb.waw.pl.

    Egzamin odbędzie się w dniach 21-25 czerwca 2021 r. Dokumenty i egzamin przedmiotowy można zdawać w języku polskim lub angielskim – wybór języka nie wpływa na ocenę końcową ani na decyzję o przyjęciu.

    Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi projektami doktorskimi oraz pełną treścią ogłoszenia o rekrutacji.