Opinie studentów

Zasięg wydarzenia
0
Odbiorcy strony na Facebooku
0
Średnia liczba odbiorców prelekcji i webinarów
0
Liczba firm, którą gościliśmy w poprzedniej edycji
0
"Podczas Targów Pracy Spotkaj Swojego pracodawcę zapisałam się na warsztaty „Postawy wytwarzania urządzeń ciśnieniowych w kontekście wymagań dyrektywy 2012/68/UE oraz ustawy o dozorze technicznym”. Po skończonych warsztatach odbył się test sprawdzający zdobyte umiejętności w trakcie spotkania. Mój wynik pozwolił mi na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu, którym była rozmowa kwalifikacyjna. Zaproponowano mi staż w firmie Boccard Kates, na który się zgodziłam. Podczas stażu pomagałam w przygotowaniu dokumentacji technicznej urządzeń procesowych oraz wspierałam zespół inżynieryjny w tworzeniu koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji przemysłowych. Dzięki stażowi miałam okazję poznać specjalistyczne oprogramowanie używane w projektowaniu instalacji przemysłowych oraz wykorzystać w praktyczny sposób wiedzę, którą zdobyłam na studiach oraz ją rozwinąć."
Paulina
Zwyciężczyni konkursu "Graj o Staż"
Staż w Boccard Kates
Staż Reckitt
"Na staż do działu Rozwoju Opakowań w firmie Reckitt dostałam się dzięki konkursowi Graj o Staż organizowanemu w ramach targów pracy Spotkaj Swojego Pracodawcę. Już sama realizacja zadania konkursowego, jakim było stworzenie krótkiego filmu, w którym opowiem o rozwiązaniu zadanego problemu, była niezwykle rozwijająca, a do tego przyniosła mi ogromną satysfakcję, gdy zobaczyłam efekty mojej pracy, a następnie zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Trzymiesięczny staż w fabryce Reckitt był niesamowitą przygodą. Dzięki pracy nabyłam wiele nowych umiejętności, poznałam systemy i aparaturę chemiczną, o której uczyłam się na studiach, a także miałam możliwość poznania funkcjonowania międzynarodowego przedsiębiorstwa od środka. Byłam wdrażana w wiele ciekawych projektów, a w końcu jeden z nich mogłam w pewnej części poprowadzić samodzielnie. Zawsze jednak mogłam liczyć na pomoc zarówno moich przełożonych jak i całego zespołu."
Aleksandra
Zwyciężczyni konkursu "Graj o Staż"
"Najbardziej podoba mi się, że istnieje taka inicjatywa studencka na Politechnice Warszawskiej, wcześniej brakowało czegoś skierowanego bezpośrednio do studentów kierunków takich jak: Chemia, biotechnologia, analityka chemiczna. Teraz mogą znaleźć coś co ich interesuję."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"Świetna organizacja - zarówno miejsce które zostało wybrane jak i fajna atmosfera w trakcie wydarzenia. Można się dowiedzieć przede wszystkim jaką pracę i gdzie można uzyskać po studiach na naszych wydziałach."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"Dużą zaletą wydarzenia jest możliwość nawiązania pierwszego kontaktu z firmami, spotkania się oraz porozmawiania twarzą w twarz, z potencjalnymi pracodawcami, a także zapytania o to czego oczekują od kandydatów. Super opcją jest także możliwość zapoznania się z ich ofertami pracy i zorientowania się jak będzie wyglądać pierwsze zatrudnienie po studiach."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"Zdecydowanym plusem wydarzenia jest rozeznanie się w branży w której chce się pracować, by w przyszłości móc zaplanować ścieżkę kariery."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"To są targi których potrzebowali studenci kierunków/wydziałów chemicznych. Bardzo duża różnorodność firm chemicznych z szerokim zakresem działalności."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"Mimo tego że jestem na pierwszym roku to również mogłam znaleźć coś dla siebie, przyjrzeć się pracodawcom i ich działalności, jeśli chodzi o przyszłe praktyki. Bardzo podobała mi się także profesjonalna organizacja tego wydarzenia."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Student
"Targi pracy SSP są niezwykle profesjonalnie przygotowane, organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Zainteresowanie w tym roku jest naprawdę imponujące, młodzi ludzie są bardzo chętni do nawiązywania współpracy. Mamy nadzieję na następne edycje."
PERN
Firma
"Bardzo podoba się nam że, jest to oddolna inicjatywa studentów politechniki warszawskiej z myślą o innych studentach który szukają ścieżki zawodowej."
Uczestnik III edycji Targów SSP
Firma
"Nasze odczucia jeśli chodzi o targi pracy SSP są jak co roku bardzo dobre. Spotkaliśmy wiele ambitnych, młodych osób które idealnie pasowałyby do naszego dynamicznego zespołu. Widzimy stale rosnące zainteresowanie z roku na rok, dlatego też serdecznie polecamy pojawić się na tej i kolejnej edycji."
SYGNIS
Firma