Patroni II edycji 2021

Spotkaj swojego pracodawcę

Serdecznie dziękujemy naszym tegorocznym patronom medialnym za współpracę! 😀

Informator stolicy

To portal dzięki któremu mieszkańcy Warszawy mają dostęp do najbardziej interesujących i najświeższych informacji. Publikowane są również wiadomości odnośnie wydarzeń kulturalnych i sportowych.

dlaStudenta.pl

Portal internetowy dlaStudenta.pl  umożliwia studentom zdobycie wielu informacji na temat uczelni, wydarzeń kulturalnych i imprez, mieszkań do wynajęciaa także ofert pracy. Jest tworzony w myśl zasady “studenci dla studentów”.

Ujot.fm

Jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego nadawanym nie tylko dla studentów. Każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Poza najświeższymi informacjami proponują prawdziwe zatrzęsienie audycji autorskich, poświęconych zarówno zagadnieniom naukowym, jak i rozrywkowym, politycznym – jak i sportowym. A dodatkowo, prowadzą słuchaczy przez najróżniejsze gatunki muzyczne.

Studenckie Radio ŻAK

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej jest jedną z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce. Ramówka może poszczycić się programami autorskimi o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej. 

Dziennik Naukowy

Serwis  Dziennik Naukowy został stworzony z myślą o popularyzacji nauki. Dzięki przedstawieniu nauki w ciekawy i przystępny sposób umożliwia szeregowym obywatelom docenienie otaczającego nas świata.

Radio Kampus

Radio Kampus to rozgłośnia Uniwersytetu Warszawskiego, tworzona przez studentów i wolontariuszy. Na swoją antenę zapraszają wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej, a także rozpowszechniają informacje o wszelkich nowościach kulturalnych, serialowych, filmowych i kulinarnych.

Radio Warszawa

Radio Warszawa
to najstarsza rozgłośnia katolicka w Polsce. Swoim słuchaczom zapewnia zarówno informacje dotyczące życia Kościoła Katolickiego, jak i relacjonuje wszelkie regionalne wydarzenia.

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej to organizacja reprezentująca studentów z całej Polski, której celem jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na wszelkie ich potrzeby, ochrona praw a także wspieranie inicjatyw studenckich. Parlament działa niezależnie już od ponad 25 lat.

Radio Aktywne

Radio Aktywne, czyli najstarsze radio studenckie w Warszawie, działa przy Politechnice Warszawskiej od 2004 roku. Relacjonuje wszelkie wydarzenia studenckie, kulturalne, a także organizuje konkursy dla słuchaczy.

eDoktorant

To ogólnopolski projekt skierowany do doktorantów oraz studentów ostatnich lat studiów wiążących swoją karierę zawodową z pracą naukową. Platforma naukowa eDoktorant to narzędzie do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy doktorantami, studentami oraz pasjonatami nauki.

TVPW

Studencka Telewizja Internetowa
TVPW, działa przy Politechnice Warszawskiej i tworzy dla Was niesamowite materiały! Jeden z nich zobaczycie już niebawem u nas, nie możecie się doczekać? Bo my bardzo!

Puls Biznesu

Puls Biznesu- jeden z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce- jest częścią szwedzkiej Grupy Bonnier. Do jego portfolio należą także magazyny „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” docierające do kilkudziesięciu tysięcy lekarzy i farmaceutów.