Po targach zostało zorganizowane spotkanie z firmą AstraZeneca na którym uczestnicy mogli zadać nurtujące ich pytania i uzyskać odpowiedzi.
Spotkanie odbyło się 25 kwietnia 2021.
Prelegentami byli: Renata Martyniuk, Bartłomiej Kopacz oraz Ewa Mark-Pawłowicz.
Mamy nadzieję że dzięki spotkaniu uczestnicy dostali odpowiedź na wszystkie pytania i zostali zainspirowani przez prelegentów.

Renata Martyniuk

Z wykształcenia jest magistrem Zarządzania i Marketingu. 

Pracuje w firmie AstraZeneca od 2007 roku. Swoją karierę zaczynała jako Kontraktor, następnie opiekowała się sekretariatem, a w 2009 roku dołączyła do zespołu jako Administratorka. 

Bartłomiej Kopacz

Jest absolwentem Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny). To farmaceuta z międzynarodowym doświadczeniem w badaniach klinicznych związany z sektorem biofarmaceutycznym od 14 lat. Od 12 uczestniczy w lokalnych i globalnych badaniach klinicznych – najpierw wspierając struktury CRO, a następnie Sponsora. Aktualnie pełni funkcję Dyrektora Krajowego w dziale Site Management & Monitoring w AstraZeneca Pharma Poland. Pełni również funkcję Wiceprzewodniczącego Grupy ds. Badań Klinicznych w INFARMIE.

Ewa Mark-Pawłowicz

Jest absolwentką PWR (Politechnika Wrocławska) na Wydziale Chemii .
Posiada 20 lat doświadczenia w badaniach klinicznych w wiodących CRO i Pharma, na różnych stanowiskach od CRA począwszy, po stanowiska liderskie lokalne (poziom kraju – Polska) , regionalne (Europa Centralna/ Wschodnia & Turcja) oraz globalne. Doświadczała pracy wyłącznie w badaniach międzynarodowych, wieloośrodkowych w dziedzinach terapeutycznych: psychiatria, pediatria/szczepionki, onkologia (nowotwory prostaty, piersi, płuc, hematologia i inne), układ krążenia – CV, diabetologia, reumatologia.

Prywatnie pasjonuje się pracą z ludźmi, rozwojem osobistym i zespołu, zarządzaniem pracą w dużej organizacji, pracą na styku różnych kultur i stref czasowych. W wolnym czasie chodzi po górach , nurkuje  i pracuje w ogrodzie. Ma 2 synów, 2 psy i 2 koty – jak widać, szuka harmonii nie tylko w pracy, sztuce, ale i w życiu.

Kategorie: Prelekcja