Spotkaj Swojego Pracodawcę są to targi pracy branży Life Science pełne warsztatów i prelekcji.
Robione przez studentów dla studentów szukających pracy, staży, oraz praktyk.
SSP dzieli się na 3 sekcje: współpracy, promocji oraz logistyki. 


Koordynatorami są:

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, włosy i tekst „SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ Koordynator Główny Nurczyńska Hanna Koordynator ds. Promocji Jaśkiewicz Stefan Koordynator ds. Współpracy Głusiec Martyna Koordynator ds. Logistyki Sawicki Michał”

Poszczególne sekcje zajmują się:

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst „Sekcja Promocji SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ”

Należą do niej: Ola Jurkiewicz, Krzysztof Prokopiuk, Ola Gątarczyk, Sandra Mochtak, Luiza Aleksandrowicz, Kamil Żurek i Jędrzej Szewczykowski. Koordynatorem sekcji jest wyżej wspomniany: Stefan Jaśkiewicz. Nietrudno się domyślić się, że sekcja promocji prowadzi przede wszystkim social media – Facebooka i Instagrama. Oczywiście promocja to nie tylko social media, ale także kontakt z partnerami medialnymi i projektowanie wspaniałych gadżetów. Do zadań promocji należy też produkcja wszystkich filmów, które mieliście (i jeszcze będziecie mieć okazję) zobaczyć. Na koniec nie można też zapomnieć o integracji całego zespołu!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst

Należą do niej: Katarzyna Rudzińska, Weronika Berent, Aleksandra Adamczak, Anna Gołacka, Dominika Kasprzak i Zuzanna Lewandowska, a nad wszystkim jako koordynator czuwa Michał Sawicki. Ponieważ SSP odbędzie się w formie zdalnej, zakres obowiązków logistyki nieco zmienił się w stosunku do poprzedniego roku. Do ich najważniejszych zadań należy stworzenie harmonogramu całego wydarzenia oraz wybór platform. W tym roku szykujemy dla Was jeszcze więcej ciekawych warsztatów i prelekcji, więc mają ręce pełne roboty! Oprócz tego organizują szkolenia i zapisy na warsztaty, które odbędą się podczas SSP. Kontaktują się również z patronami z Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Oczywiście do ich zadań należy też cała finansowa strona organizacji.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst

Należą do niej: Julita Tabor, Aleksandra Krupińska, Ewa Szymanek, Joanna Ostapczuk i Jędrzej Szewczykowski. Koordynatorką sekcji jest niezastąpiona Martyna Głusiec. Do zadań sekcji współpracy należy przygotowanie samej oferty partnerskiej i ustalenie formy, w jakiej poszczególni partnerzy będą uczestniczyć w SSP. Wyniki ich starań zobaczycie przede wszystkim, gdy opublikujemy harmonogram wydarzenia, ale już teraz możecie sprawdzić, jak działają na naszym profilu na LinkedIn. Dzięki nim mamy też możliwości organizacji prelekcji przed samym SSP, które cieszą się ogromną popularnością.